Download
64x64
Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz.
64x64

ArgoUml

Diyagram
ArgoUML önde gelen açık kaynak uml modelleme aracı ve tüm standart uml diyagramları için destek içerir.
64x64

DreamWeaver

Editör
Dreamweaver CC, tüm ekran boyutları için projeler tasarlamanızı, geliştirmenizi ve yayınlamanızı sağlayan sağlam ve entegre bir çözüm sunan sektörde önde gelen web aracıdır
64x64

Eclipse

Editör
Java program ve uygulama geliştirme programıdır.
64x64

Filezilla

Web
FileZilla açık kaynak kodlu, popüler bir FTP aracıdır.
64x64

LightShot

Ekran
LightShot, ekranda dilediğiniz alanı çok hızlı ve pratik bir biçimde bilgisayarınıza kaydetmenizi, sosyal ağlarda paylaşabilmenizi ya da başka platformlarda paylaşabilmeniz için web'e yüklemenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.
64x64

NetBeans

Editör
NetBeans IDE; yazılım geliştiricileri için oluşturulmuş ödüllü ve ücretsiz bir yazılım geliştirme aracıdır.Download butonuna basarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.
64x64

PhotoShop

Editör
Adobe Photoshop CS6 Extended, Grafik tasarım programıdır 3D olarak çalışmalar yapmanızı sağlar,
64x64
MSSQL Microsoft firmasının oluşturduğu bir veritabanı türüdür.Download butonuna tıklayarak size uygun sürümü seçip inderebilirsiniz.
64x64
"IDE" olarak adlandırılan program yazma araçlarından olan Microsoft Visual Studio farklı dillerde, farklı platformlar için yazılımlar geliştirmenize imkan tanımaktadır
64x64
Google'un hızlı web tarayıcısı